عسل سلامت خوانسار

به گفته محققان دانشگاه اوکلند در نیو، عسل سلامت خوانسار را می توان به عنوان دارو استفاده کرد، زیرا دارای خواص ضد التهابی، میکروبی، قارچی و مواد ضد عفونی کننده است، می توان آن را به صورت موضعی روی پوست برای درمان سوختگی استفاده کرد.

براساس مطالعه‌ای که در سال 2008 پس از میلاد انجام شد، در نیوزیلند، مصریان باستان از عسل برای درمان سوختگی‌ها و زخم‌ها با استفاده از آن روی پوست استفاده می‌کردند و هنوز هم از آن استفاده می‌شود، زمانی که ارزیابی در سال 2015 پس از میلاد انجام شد.

بیست و شش مطالعه در مورد عسل و مراقبت از زخم مورد ارزیابی قرار گرفت و نتیجه ارزیابی نشان داد که عسل در بهبود زخم هایی که پس از عمل جراحی تا حدی آسیب دیده اند و همچنین در بهبود سوختگی ها موثر است.

عسل سلامت خوانسار

پای دیابتی 43.3 درصد بود و در مطالعه دیگری میزان درمان با استفاده از عسل به صورت موضعی 97 درصد از افراد مبتلا به زخم پای دیابتی بود، زیرا محققان معتقدند عسل دارای اثرات ضد التهابی و ضد باکتریایی است و همچنین این توانایی را دارد.

برای تغذیه بافت های اطراف زخم، که به درمان آن کمک می کند، و عسل همچنین می تواند به درمان سایر بیماری های پوستی مانند: هموروئید، تبخال و پسوریازیس کمک کند.

طبق تحقیقات انجام شده در لاگوس نیجریه، مهار عوامل بیماری زا که باعث اسهال می شوند.

همچنین عسل در حالت طبیعی حاوی آنزیم های زیادی است که به برخی افراد کمک می کند تا غذا را به راحتی هضم کنند و همچنین به درمان اسهال و زخم کمک می کند.

معده، و این ممکن است جریان اسید معده و GERD را کاهش دهد و به کاهش خطر رفلاکس معده به مری کمک کند، که باعث التهاب، رفلکس اسید و سوزش سر دل می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *