خودکار 1.6 بیک

اگر فکر می کنید بهترین خودکار را از کجا بخرید، ما خودکار 1.6 بیک را به شما پیشنهاد می کنیم که بشکه رنگ مشکی براق دارد و شاید ارزان ترین موجود در بازار نباشد، اما نیازهای شما را برای کشیدن نقاشی های زیبا و نوشتن بسیار دقیق و منظم برآورده می کند.

این برای حرفه ای ها مناسب است که به دنبال یک خودکار با کیفیت بالا با طراحی مدرن هستند تا بتوانند راحت بنویسند.

طراحی آن ظاهری لوکس و در عین حال شیک به آن می بخشد و علاوه بر این، نوک صاف آن از فولاد ضد زنگ و طلای 23 عیار ساخته شده است و با جوهر آبی رنگ شده و جریانی منظم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با ظرافت زیادی بنویسید و منحنی های روان ایجاد کنید.

علاوه بر این، این خودکار ساخت فرانسه دارای نقطه متوسط ​​ایده آل برای نوشتن حرفه ای است و به ظرافت روی کاغذ می لغزد و خطوط بی عیب و نقصی را ارائه می دهد.

با سیلوئت سخاوتمندانه سیگاری شکل آن، برای برداشتن آن مشکلی نخواهید داشت، اما چیزی که در مورد این مدل نیز خوشحال کننده است این است که در جعبه کادویی زیبا به رنگ آبی تیره عرضه می شود.

خودکار 1.6 بیک

بنابراین دومی ظاهری شیک به آن می بخشد و قلم را به هدیه ای عالی برای ارائه به یکی از عزیزان در هر مناسبتی تبدیل می کند، چه برای جشن گرفتن دیپلم یا ارتقاء.

طراحی: این خودکار با بدنه مشکی براق پیچیده خود، قلمی است که می تواند همه را راضی کند.

طراحی: به لطف سیلوئت نسبتاً بزرگ سیگاری شکل این خودکار، شما می توانید آن را به راحتی و راحت در دست بگیرید.

جوهر: این مدل دارای نوک متوسطی است که به آن اجازه می دهد به نرمی روی کاغذ سر بخورد و علاوه بر این، جریان جوهر منظمی را ارائه می دهد که برای نوشتن حرفه ای و خطوط بی عیب و نقص مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *