دوش

هیچ چیز مانند یک دوش غوطه ور نمی گوید لوکس. یک سر دوش استیل بارانی با کیفیت بالا اغلب بر روی سقف نصب می‌شود و یک اسپری کامل ایجاد می‌کند که به صورت آبشاری پایین می‌آید و آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای طراحی حمام شما تبدیل می‌کند.

برای شستشوی جامع تر، دوش ها و اسپری های اضافی را نصب کنید.

همه سرهای دوش استیل با فناوری القای هوا طراحی شده‌اند و شستشوی قدرتمند و در عین حال آرامش‌بخشی را ارائه می‌دهند، با اسپری‌های بادوام برای مقاومت در برابر تجمع.برای یک ایده حمام قابل توجه، یک طرح سیاه و سفید را در نظر بگیرید.

این مطالعه در مقابل می تواند گزینه مناسبی برای رویکردهای سنتی و مدرن باشد. چه کاشی‌های سفید و وسایل مشکی را انتخاب کنید یا کفپوش‌های سیاه و دیوارهای سفید را انتخاب کنید، نمی‌توانید با فضای جذاب این رویکرد دو رنگ اشتباه کنید.

دوش

حمام خود را با دوش حمام مرمری به فضایی هنری و ظرافت تبدیل کنید. سنگ مرمر مناسب برای اتاق های بزرگ با حساسیت مدرن، می تواند ظاهری جسورانه داشته باشد و تقریباً با هر وسیله ای مطابقت دارد. اتصالات طلایی و کفپوش کاشی موزاییکی به این طراحی پیچیده، تجملات بیشتری می بخشد.

اگر فضای کافی در حمام اصلی خود دارید، ایده هایی برای دوش حمام در نظر بگیرید که می تواند یک واحه بزرگ و اسپا مانند درست در خانه شما ایجاد کند. حمام اصلی خود را به یک حمام اختصاصی مجلل با دوش بزرگ با صندلی داخلی و فضای ذخیره‌سازی فراوان تبدیل کنید.

تزئینات دوش استیل که از برنج بدون لاک طلایی ساخته شده است، دارای جزئیات تزئینی است که می تواند حمام اصلی شما را مانند یک پناهگاه آبگرم مجلل جلوه دهد.برای حمام‌های بزرگ‌تر با دوش و وان، جریانی بدون درز با وسایل و لوازم همرنگ ایجاد کنید.

لوازم حمام و وان حمام در مجموعه‌ای از پرداخت‌های ظریف موجود است که به شما این امکان را می‌دهد که مناسب برای هر طرح یا سبکی که ترجیح می‌دهید پیدا کنید. تصویر در اینجا یک مجموعه از تزئینات دوش و حمام است که در کروم جلا داده شده بسیار بازتابنده تکمیل شده است.

دوش استیل با خنثی های دلپذیر فضای خود را راحت و جذاب کنید. سایه‌های ملایم و روشن آبی، بژ و خاکستری می‌توانند دوش حمام شما را روشن‌تر کنند و به طرح جذابیت بیافزایند. برای ایجاد جریانی بدون درز از سینک ظرفشویی تا دوش حمام، وسایل حمام متناسب با رنگ را با شیرهای خود در نظر بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *