عایق

در عین حال، عایق رطوبتی تارا باعث کاهش رطوبت داخلی، آسایش بیشتر ساختمان شده و از آسیب دیدن اشیاء داخل ساختمان در اثر رطوبت و بخار آب جلوگیری می کند.

ما با فهرست ایده آل ترین مصالح برای پروژه های ساختمانی به پایان مقاله خود رسیده ایم تا به این سوال پاسخ دهیم که مواد عایق رطوبتی چیست. برای نیازهای عایق کاری خود در پروژه های ساختمانی خود می توانید غشاهای عایق رطوبتی موجود در سبد محصولات باومرک را بررسی کرده و اولین قدم را برای دستیابی به سازه ای بادوام بردارید.

برای نیازهای عایق کاری خود در پروژه های ساختمانی خود می توانید با باومرک کارشناس مواد شیمیایی ساختمان تماس بگیرید و به راحتی می توانید راه حل هایی را بیابید که دوام و راحتی ساختمان های خود را افزایش می دهد. علاوه بر این، برای تمام نیازهای خود به مواد شیمیایی ساختمانی، می توانید مواد شیمیایی ساختمانی و محصولات پوشش رنگ موجود در سبد محصولات باومرک را بررسی کنید.

نمد سقفی شبیه به کاغذ قیر ماده پایه ای است که برای ساخت زونا سقف و سقف رول استفاده می شود. این غشاهای ترکیبی قیر که برای چندین دهه به عنوان پوشش ضد آب در سقف های مسکونی و تجاری استفاده می شود، دارای دو لایه است.

عایق

اولین غشای پلیمری زیرین به عنوان یک زمینه جامد استفاده می شود که اغلب با الیاف شیشه تقویت می شود. گرانول های معدنی لایه بالایی محافظ خود را تشکیل می دهند، با یک مخلوط قیری نهایی که هر دوی آنها را محصور می کند.

استفاده‌های معمولی از کاغذ نمدی به‌عنوان یک لایه زیرین شنود در زیر سایر مصالح ساختمانی، به‌ویژه مصالح سقفی و سایدینگ است و یکی از انواع غشای مورد استفاده در سیستم‌های سقف‌سازی آسفالتی است.

استفاده سریع از لایه زیرین سقف از عرشه سقف در طول ساخت و ساز محافظت می کند تا زمانی که مواد سقف اعمال شود و برای سقف های مورد نیاز برای برآورده کردن درجه آتش سوزی آزمایشگاه لازم است.

جداسازی پوشش سقف از عرشه سقف، پوشش سقف را از رزین های موجود در برخی از مواد روکش محافظت می کند و از ناهمواری ها و میخ ها و ترکش های قدیمی در کاربردهای سقف مجدد محافظت می کند.

لایه زیرین همچنین هر گونه آبی را که از نشتی معمولی، نشتی ناشی از باران یا برف ناشی از باد، آسیب باد به پوشش سقف یا سدهای یخی به پوشش سقف نفوذ می کند، می ریزد. با این حال، استفاده از لایه های زیرین ممکن است دمای سقف را افزایش دهد، که علت اصلی پیری زونا آسفالتی است.

و کاغذ نمدی وقتی خیس می شود چروک می شود که ممکن است از طریق زوناهای آسفالتی خود را نشان دهد. نصب نکردن زیرانداز ممکن است ضمانت پوشش سقف را باطل کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *