پودر

از سوی دیگر، نسخه که از انواع خاصی از پودر گوجه فرنگی خانگی که در امتداد خط ساحلی دریای اژه در ترکیه رشد می‌کند و در آفتاب خشک می‌شود، تهیه می‌شود، از سوی دیگر، رنگ نارنجی مایل به سبزی با طعم شورتر و ملس‌تر است.

من هر دو را در آشپزخانه‌ام استفاده می‌کنم نسخه  وقتی می‌خواهم طعمی روشن و کاملاً گوجه‌فرنگی داشته باشم مثلاً در فلفل قرمزو از وقتی به دنبال اضافه کردن پیچیدگی و اسیدی هستم. این بیشتر یک نوع معامله ویژه مناسبت است که برای تزئینات و شکوفه های نهایی در نظر گرفته شده است.

تابستان که می‌آید، پودر گوجه‌فرنگی را با سس مایونز مخلوط می‌کنم، آن را روی نان تست پخش می‌کنم و سپس برش‌های ضخیم استیک آبدار را روی آن می‌چینم. با پودر گوجه‌فرنگی بیشتر، این گوجه‌فرنگی‌ترین ساندویچ گوجه‌فرنگی تمام دوران خواهد بود.

پودر

خیلی خوب، شاید چند وقت دیگر باشد اما پودر گوجه‌فرنگی من منتظر من خواهد بود، خوب مثل روزی که آن را خریدم، زمانی که زمانش برسد.کاربردهای عملی
کاربرد واقعی این تحقیق ارزیابی رفتار اجزای زیست فعال در گوجه فرنگی هایی است که تحت روش های مختلف خشک کردن قرار گرفته اند.

پارامترهای مختلف فرآوری ممکن است منجر به تغییرات نامطلوب در ترکیب گوجه فرنگی و کاهش کیفیت محصولات خشک شود. کاربردهای بالقوه ارزیابی این است که کدام پارامترها قادر به حفظ سطوح کیفیت بالاتر در محصول نهایی هستند.

چکیده در هند سالانه نزدیک به 7.1 میلیون تن گوجه فرنگی از مساحت 5.4 هزار هکتار تولید می شود. گوجه فرنگی معروف به سیب فقیر در 70000 جریب زمین در این ایالت با میانگین عملکرد روزانه 140000 تن گوجه فرنگی کشت می شود. تولید بیش از حد گوجه فرنگی کشاورزان تامیل نادو را ناامید می کند.

گوجه فرنگی منبع خوبی از ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مفید مانند فیبر است که برای سلامتی لازم است. گوجه فرنگی حاوی لیکوپن و رنگدانه بتاکاروتن است. لیکوپن یکی از مهم ترین اجزای موجود در گوجه فرنگی است.

زیرا مشخص شده است که نقش حیاتی در محافظت از انسان در برابر انواع مختلف سرطان از جمله سرطان روده بزرگ، پروستات، سینه، آندومتر و ریه دارد. ارزش افزوده گوجه فرنگی از طریق فرآوری می تواند با تبدیل آن به محصولات با ارزش افزوده ایجاد شود.

خشک کردن آفتاب یکی از راه های ارائه محصول آنتی اکسیدانی با قیمت پایین به جامعه است. از این رو، گوجه فرنگی خشک شد و محصولات مختلف با استفاده از گوجه فرنگی خشک و پیاز خشک تولید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *