پاکت a4

سطح بزرگی که پاکت a4 ارائه می‌کنند باید با خلاقیت و استفاده از آن به‌عنوان یک رسانه بازاریابی و نه صرفاً یک پاکت، استفاده شود.

به طور کلی، پاکت های C4 رایج ترین برای ارسال نامه های تجاری مهم هستند و از قراردادها گرفته تا فاکتورها، همه چیز معمولاً در پاکت نامه ارسال می شود، زیرا این اسناد رسمی هستند که نمی توان آنها را تا کرد.

بنابراین، چنین پاکت‌هایی می‌توانند به برند شما یک تصویر حرفه‌ای واقعی ببخشند.

یکی دیگر از کاربردهای کمتر شناخته شده این است که آن را در رویدادها یا نمایشگاه های تجاری خود توزیع کنید تا تمام اطلاعات مفید برای بازدیدکنندگان را در یک مکان ادغام کنید.

پاکت نامه ها می تواند شامل نشان ها، طرح، برنامه، مواد تبلیغاتی و هر سند دیگری باشد و این یک جایگزین ارزان قیمت عالی برای کیسه های کاغذی یا پنبه ای است که بسیار گران تر هستند.

پاکت a4

انتخاب پاکت سایز C4 یک چیز است، اما انتخاب نوع پاکت مناسب نیز مهم است و علاوه بر پاکت استاندارد، بسته به نیاز شما پاکت های مختلفی را ارائه می دهیم:

آیا محتوا شکننده است؟ پاکت های حبابی ما را انتخاب کنید.

آیا می خواهید با یک طراحی چشمگیر تأثیر قوی بگذارید؟ پاکت های ما را با چاپ تمام سطح انتخاب کنید

آیا نیاز به ارسال یک قرارداد حیاتی دارید؟ پاکت های پشت مقوایی ما را انتخاب کنید

داشتن رنگ برای شما ضروری است؟ سری به پاکت های رنگی بزنید

آیا می خواهید اسناد سنگین و یا حجیم ارسال کنید؟ کیسه های گس دار را سفارش دهید

وضوح چاپ برای پاکت های C4

برای تولید بهترین کیفیت تصویر ممکن، داشتن رزولوشن 229 x 324 میلی متر در 300 PPI/DPI مهم است و فراموش نکنید که یک حاشیه خونریزی 3 میلی متری اضافه کنید تا مطمئن شوید که محصولات چاپ شده خود را همانطور که تصور می کردید دریافت می کنید.

برای این کار، می‌توانید از ابزار InDesign استفاده کنید که بر خلاف فتوشاپ که باید bleed را به صورت دستی اضافه کنید، به راحتی به طرح‌های خود اضافه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *